دانلود گزارش کاراموزي آماده رشته شهرسازي در شهرداري و مديريت جامع شهري

گزارش کاراموزي بررسي شهرداري و مديريت جامع شهري شامل(70 صفحه)که کاملا قابل ويرايش مي باشد و همچنين به راحتي مي توان فونت آن را به مورد دلخواه تغيير داد و در تهيه آن کليه اصول نگارشي، املايي و چيدمان و جمله بندي رعايت گرديده است. اين گزارش کاراموزي بردانلود گزارش کاراموزي آماده رشته شهرسازي در شهرداري و مديريت جامع شهري|32020785|jbo|گزارش کاراموزي شهرداري و مديريت جامع شهري,کاراموزي شهرداري و مديريت جامع شهري,کارورزي شهرداري و مديريت جامع شهري,دانلود گزارش کارآموزي شهرداري و مديريت جامع شهري,شهرداري و مديريت جامع شهري,شهرداري , مديريت ,شهري
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد دانلود گزارش کاراموزي آماده رشته شهرسازي در شهرداري و مديريت جامع شهري آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.گزارش کاراموزي بررسي شهرداري و مديريت جامع شهري شامل(70 صفحه)که کاملا قابل ويرايش مي باشد و همچنين به راحتي مي توان فونت آن را به مورد دلخواه تغيير داد و در تهيه آن کليه اصول نگارشي، املايي و چيدمان و جمله بندي رعايت گرديده است. اين گزارش کاراموزي براي دانشجويان رشته هاي مرتبط کاربرد دارد و اميدواريم کمکي براي تحقق به رسيدن اهداف شما کرده باشيم. در ادامه ابتدا بخشي از متن اين گزارش کاراموزي را براي شما آورده ايم ، سپس فهرست مطالب را براي شما قرار داده ايم تا بتوانيد جزئيات آن را مشاهده کنيد و در صورت تمايل آن را دانلود نماييد.


قسمتي از متن گزارش کاراموزي:


فهرست
عنوان صفحه
مقدمه 1
شهرداري و مديريت جامع شهري 1
تعاريف وواژه ها 4
شماره منطقه 5
شماره بلوك 6
آپارتمان 7
واحد شغلي ( صنفي ) 9
جهات اربعه اصلي و فرعي 10
مميزي 11
شماره گذاري معبر 12
توضيح عناوين اطلاعاتي فرم 13
كدو نوع معبر 17
تعداد : تعداد گونه فرعي 23
موفقيعت زمين ( ك4-2 جدول لونيگ مميزي ) 25
جدول ابعاد زمين 27مقدمه :

شهرداري و مديريت جامع شهري

شهرداريها به دليل جايگاه خاصي که در هر شهر دارند نقش اصلي را در مديريت شهري ايفا مي نمايند . امروزه اغلب کشورهاي توسعه يافته شهرداري و مدير آن يعني شهردار مهمترين ارگان شهري و بالا ترين رده مسئوليت در شهر بوده و تمام نهادهاي شهري مستقيم يا غير مستقيم تحت نظر شهرداري قرار دارند .

در کشور ما نيز اگر چه در قوانين پنج سال جاري موضوع مديريت جامع شهري و مسئوليت شهردار پيش بيني شده است و البيکن تا کنون به دليل مشلات ساختاري و قانوني اين مهم در شهري به اجرا در نيامده و اميد است بزودي در تعدادي از شهرها اجرا و پس از بررسي و رفع اشکالات احتمالي به ساير شهرهاي کشور نيز تعميم يابد .

در وضعيت کنوني نيز شهرداريها نقش اساسي در هماهنگي و امور اصلي مربوط بهش هر بر عهده دارند و اغلب ارگانهاي ديگر يا مستقيما ً وابسته به شهرداري هستند ( مانند خدمات شهري ، حمل و نقل شهري ، پارکها ، فضاي سبز ، خدمات ايمني و ..... ) ويا غيرمستقيم در بسياري از امور با هماهنگي شهرداري عمل مي نمايند ( ارگانهايي مانند مخابرات ، آب ، فاضلاب ، گاز ف برق )

هر شهرداري يا به طور کلي هر شهر جهت برنامه ريزي و اقدامات زيربنايي شهري به اطلاعات و آمار جامع و دقيق شهر نياز دارد که ضرورتا ايجاب مي نمايد طبق يک برنامه مدون و زمان بندي شده شده و حتي المقدور با استفاده از سيستم هاي رايانه اي و فناوري ، اطلاعات و آمار دقيقي با انجام عمليات لازم از اراضي ، املاک مستحدثات و تاسيسات شهري برداشت نمايد و آنگاه سعي شود تا اين اطلاعات بروز و بهنگام نگهداري شود تا همواره بتوان به نحوه مطلوب از آنها استفاده نمود .مميزي يعني تميز دادن ، تشخيص و جداسازي و در اصطلاح به معني برداشت ، تفکيک و طبقه بندي آمار و اطلاعات از املاک و معابر شهر است .

به همين منظور فرمهاي جديد مميزي با دستور العمل اجرايي زير تدوين شده است تا علاوه بر گرد آوري اطلاعات مورد نياز شهرداري گامي جهت پياده سازي بانک اطلاعات شهري و آنگاه GIS شهري برداشته شود . مبناي GIS شهري ملک و معبر مي باشد و با توجه به وابستگي و نقش اساسي که شهرداري در مديريت املاک و معابر شهر بر عهده دارد عموما شهرداري به عنوان متولي و مديريت GIS شهري بوده و وظيفه ايجاد ، مديريت ، نگهداري ، هماهنگي و مديريت GIS شهري بر عهده شهرداريها مي باشد . در اين مورد دلايل متعددي وجود دارد که به موارد زير اشاره مي کنيم .

1- شهرداري اصلي ترين نهاد در مديريت شهري است .
2- شهرداري عمدتا با ملک يا معبر سرو کار دارد .
3- هرگونه تغيير در ملک با هماهنگي و مجوز شهرداري صورت مي گيرد . ( ساخت و سازها و ........)
4- هر گونه ايجاد يا حذف در ملک يا معبر با هماهنگي و مجوز شهرداري صورت مي گيرد ( احداث واحد – تفکيک – ايجاد معبر و .........)
5- طبق قانون شهرداري مکلف به داشتن اطلاعات به روز املاک و معابر شهر است ( قانون مميزي )
6- طبق قانون شهروندان مکلف به همکاري و ارائه اطلاعات صحيح به شهرداري هستند .
7- هر گونه عمليات روي املاک يا معابر توسط ساير ارگانها با مجوز و هماهنگي شهرداري با دلايل فوق اگر شروع کننده GIS شهري را شهرداري بدانيم با توجه به آنچه در قبل بيان شد در شرايط کنوني شهرداريها با استفاده از قوانين و تکاليف موجود مي توانند عمل نموده و با پايه گذاري GIS شهري حداقل بخشي از نيازهاي فعلي خود را در اين مقوله رفع نموده و با برنامه ريزي اصولي و صحيح و همکاري و جلب نظر ساير نهادها نيازهاي ساير کاربران و ارگانها را در مديريت جامع شهري در بلند مدت برطرف نمايند .
8- اولين اقدام جهت تحقق اهداف فوق مميزي شهر است که طبق قانون نوسازي و عمران شهير شهرداريها با اختيارات ويژه مي توانند هر 5 سال شهر را مميزي نمايد .


توضيح عناوين اطلاعاتي فرم

** شماره مسلسل : شماره اي که به ترتيب از 1 شروع شده و به هر رديف فرم داده خواهد شد .
** رديف آپارتمان : شماره اي که به هر واحد آپارتماني (_ بر اساس دستورالعمل فوقو تعاريف انجام شده در مورد چگونگي تشخيص و در نظر گرفتن واحدهاي آپارتماني ) داده مي شود
** رديف ساختمان : شماره اي که به هر ساختمان يک ملک اختصاص مي يابد .
** شماره ملک : شماره ملک که به ترتيب به املاک موجود در بلوک اختصاص داده مي شود .
** تعداد واحد تجاري : در صورتي که در رديف در نظر گرفته شده واحد تجاري يا واحد با ماهيت تجاري ( مطابق دستورالعمل ) وجود داشت تعداد آن در اين ستون نوشته خواهد شد .
** وضعيت ملک : کد وضعيت ملک يا ماهيت فيزيک هر رديف در اين ستون درج مي گردد
** نام معبر : نام معبري که ملکدر آن قرار دارد از پلاکهايي که در ابتدا و انتهااي و يا در داخل معبرتوسط شهرداري نصب شده است قابل تشخيص است در اين ستون درج مي گردد . در صورتي که معبر فاقد پلاک نام باشد در صورتي که نامگذاري داشته باشد از اهالي سوال و با گذاشتن حرف l در ابتداي نام ، نا محلي درج مي گردد در صورتي که نام محلي مشخصي نيز نبود عبارت « فاقد نام » درج خواهد شد .