دانلود گزارش کاراموزي آماده رشته مديريت،طراحي يك سيستم انبارداري

گزارش کاراموزي طراحي يك سيستم اندازه گيري شامل(12 صفحه)که کاملا قابل ويرايش مي باشد و همچنين به راحتي مي توان فونت آن را به مورد دلخواه تغيير داد و در تهيه آن کليه اصول نگارشي، املايي و چيدمان و جمله بندي رعايت گرديده است. اين گزارش کاراموزي براي داندانلود گزارش کاراموزي آماده رشته مديريت،طراحي يك سيستم انبارداري|32020786|jbo|گزارش کاراموزي طراحي يك سيستم اندازه گيري,کاراموزي طراحي يك سيستم اندازه گيري,کارورزي طراحي يك سيستم اندازه گيري,دانلود گزارش کارآموزي طراحي يك سيستم اندازه گيري,طراحي يك سيستم اندازه گيري,طراحي ,سيستم, اندازه گيري
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد دانلود گزارش کاراموزي آماده رشته مديريت،طراحي يك سيستم انبارداري آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.گزارش کاراموزي طراحي يك سيستم اندازه گيري شامل(12 صفحه)که کاملا قابل ويرايش مي باشد و همچنين به راحتي مي توان فونت آن را به مورد دلخواه تغيير داد و در تهيه آن کليه اصول نگارشي، املايي و چيدمان و جمله بندي رعايت گرديده است. اين گزارش کاراموزي براي دانشجويان رشته هاي مرتبط کاربرد دارد و اميدواريم کمکي براي تحقق به رسيدن اهداف شما کرده باشيم. در ادامه ابتدا بخشي از متن اين گزارش کاراموزي را براي شما آورده ايم ، سپس فهرست مطالب را براي شما قرار داده ايم تا بتوانيد جزئيات آن را مشاهده کنيد و در صورت تمايل آن را دانلود نماييد.


قسمتي از متن گزارش کاراموزي:


فهرست:
طراحي يك سيستم انبارداري
انبارداري و ذخيره سازي مكانيزه در لجستيك بر مبناي SMOAD (تئوري-عملي)
چكيده پروژه كارسنجي و زمان سنجي طراحي سيستم
بررسي طراحي سيستم
پروژه سروكوآل(SERVQUAL)
نرم افزار انبارداري انباردار
نرم افزار حسابداري و انبار داري رهاوردطراحي يك سيستم انبارداري


دانشجوياني كه درس پروژه مالي را اخذ نموده اند براي گذراندن اين واحد درسي مي بايست يكي از عناوين زير را با توجه به سرفصلهاي مربوطه بطور دلخواه انتخاب كرده و براساس آن پروژه اي تهيه و درتاريخي كه متعاقباً اعلام خواهد شد تحويل دهند:

طراحي يك سيستم انبارداري:


- هدف از استقرار يك سيستم انبار
- فرمهاي مورد نياز در انبار
- كنترلهاي مورد نياز هنگام دريافت كالا از فروشنده
- مجوزهاي مورد نياز براي دريافت كالا از انبار
- مشخصات مكان لازم براي نگهداري كالا
- مشخصات كارت انبار
- تعداد انبارهاي لازم براي شركت
- ترتيب تنظيم فرمهاي مختلف هنگام دريافت و خروج كالا از انبار وامضاهاي مجاز لازم
- چگونگي ثبت اطلاعات انبار در دفاتر مالي و مدارك انبار
- كنترل بين مدارك انبار ومدارك حسابداري

انبارداري و ذخيره سازي مكانيزه در لجستيك بر مبناي SMOAD (تئوري-عملي)

خلاصه مقاله:


SMOAD روش مناسبي براي تحليل و طراحي سيستم لجستيك يكپارچه از طريق ايجاد بستر و زيرساخت يكپارچه مي باشد. اين بستر و زيرساخت دانش و آگاهي هاي حاصل از تجارب و تحقيقات سازمان را مديريت مي كند. اين مجموعه دانش بخش عمد هاي از آگاهي ها و دانست ههايي است كه براي برنامه ريزي، اجرا و كنترل لجستيك (مديريت لجستيك) ضرورت دارد. در بحث برنام هريزي كليه موجودي تهاي بنيادي لجستيك مورد شناسايي و طبق هبندي قرار گرفته و متعاقباً تعريف روابط كمي و كيفي مابين آنها تعريف مي شود. اين دانش مبناي طرح معيارها و استانداردها مي باشد و اين معيارها و استانداردها خود نيز مبناي كنترل فعاليتهاي سازمان خواهد بود. اجراي لجستيك نيز بر همين مبنا صورت مي گيرد. يعني برمبناي دانش مورد نظر. در جهت اجرا و پياد ه سازي عملي SMOAD در اين مقاله سيستم مديريت انبار مورد تحليل و طراحي واقع مي شود و بسته نر مافزاري كه بر همين مبنا ساخته شده است، معرفي مي گردد.

چكيده پروژه كارسنجي و زمان سنجي طراحي سيستم


يکي از اساسي ترين وظايف در طراحي يک سيستم توليد، مشخص کردن ترتيب عمليات براي تبديل ورودي ها (موادخام، نيروي انساني و ...) به خدمات و محصولات مطلوب است. براي هر يک از اعمال مورد نياز در رشته عمليات متوالي فوق، مي توان فقط انسان يا فقط ماشين و يا ترکيبي از هر دو را به کار برد که به عنوان سيستم انسان _ ماشين شناخته مي شود.

هدف طراحي کار، مشخص نمودن بهترين شيوه عملکرد يک رشته عمليات است که فرايند کامل توليد را تعريف نمايد. بدين شکل، طراحي کار يکي از حياتي ترين مراحل طراحي يک سيستم توليد مي باشد. به علاوه، توسعه تکنولوژي هايي که باعث کاهش هزينه مي شود، معرفي محصولات يا خدمات جديد و يا نياز به تطابق با يک محيط پويا و رقابتي، طراحي مجدد کار را به صورت بخش مهمي از هر تلاش جهت بالا بردن کارايي عملکرد سيستم درآورده است.

نرم افزار انبارداري انباردار


نرم افزار “ انباردار “ به منظور مديريت جايگاه هاي کالاي بازرگاني طراحي و پياده سازي شده است. اين سيستم کليه عمليات مورد نياز که قبلا در قالب سيستم سنتي انبارداري به صورت دستي و کاغذي انجام مي گرفت به صورت خودکار و با قابليتهاي بسيار بيشتر در اختيار شما قرار مي دهد. تفاوت اصلي اين سيستم با ساير سيستم هايي که در اين زمينه توليد شده است منطبق بودن بالاي آن بر نوع عملکرد انبارها و رفع کليه نيازهاي موجود در انبارها مي باشد.

استفاده از اين سيستم انبارداري مزاياي زيادي دارد. قسمتي از اين مزايا عبارتند از:


دقت بالا در محاسبه هزينه انبارداري و موجودي کالا
سرعت بالا در پيدا کردن اطلاعات مربوط به يک تاجر يا صاحب کالا يا بيجک يا رسيد
جلوگيري از اتفاقات ناگهاني مانند گم شدن بيجک يا رسيد
حذف هزينه هاي اضافي مانند چاپ دسته بيجک و رسيد
جلوگيري از بايگاني تعداد زيادي کاغذ به عنوان بيجک يا رسيد
سرعت در سرويس دهي به ارباب رجوع